piątek, 16 października 2015

Moje nowe zainteresowanie!

Witajcie! Jak już zauważyliście jestem tutaj nowa i mam nadzieje że mój nowy blog wam się spodoba .Będę tu pisać o wszystkim co mnie interesuje .Posty będę wstawiała co 2/3 dni zależy ile będę miała wolnego czasu.Mam nadzieje że będziecie mnie wspierać w blogowaniu .

Dzisiejszy post będzie o moim nowym zainteresowaniu. Od pewnego czasu zaczęło mnie interesować blogowanie. Zaraziły mnie tą pasja moje dwie najlepsze koleżanki. Jestem im za to bardzo wdzięczna. Jeszcze wiele rzeczy muszę się nauczyć ,bo wiadomo że początki są zawsze trudne.Tak naprawdę to to jest mój pierwszy blog. MOJA przygoda z blogiem się właśnie zaczęła! Mam nadzieję że mnie będziecie wspierać !

A wy jak zaczęliście z blogowaniem, może dacię jakieś wskazówki ? 

3 komentarze:

 1. Mam nadzieje, ze bedziesz kontynuowac bloga, ja tez dopiero zaczynam. :) Ciezko jest mi znalezc konkretny temat, bo interesuje mnie chyba wszystko. :) Powodzenia i pozdrawiam!
  PS Zapraszam do mnie na www.thevlinders.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Możesz odejść, bylebyś zawsze był blisko...

  "Nie piszę po to, by się na ciebie złościć, za to, że mnie zostawiłeś. Nie, nie jestem aż taka szalona. Nie piszę, by użalać się nad swoją nieporadnością, bo jeśli, tak jak mi kiedyś obiecałeś stoisz gdzieś nade mną, doskonale wiesz, że sobie nie radzę. Nie piszę, po to, by zapewniać cię, że zawsze będę o tobie pamiętać. Nie. Nie po to. O tym doskonale wiesz.
  Piszę, byś wiedział, że byłeś tym jedynym, tym idealnym człowiekiem, na którego zawsze czekałam. Poznanie ciebie było najlepszym darem od losu, jaki ktokolwiek dostał i do tej pory nie mogę uwierzyć, tam na rogu wpadłam właśnie na ciebie. Tak bardzo cię kochałam.
  Tak bardzo wciąż cię kocham. I zawsze będę.
  Żałuję, że tak rzadko ci o tym mówiłam. Teraz mogę jedynie mieć nadzieję, że zawsze o tym wiedziałeś.
  Bo ja zawsze byłam pewna ciebie."

  Zapraszam na nowy, o niecodziennej formie, blog o niezwykłej miłości, stracie i godzeniu się z samotnością, która dotyka każdego.

  utraceni.blogspot.com

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń